Finally !

Wew..esimene sissekanne. Lõpuks peale pikka laisklemist ja logelemist võtsin end kätte ning otsustasin lõpuks ära teha selle blogi, JESS ! Päev algas minujaoks peale kella 2-te, chillisin nsm natuke ringi ja kui parentsoonid läksid süntarile, siis otsustasin sittarile kargu alla lükata, passisin tühja natuke ja peale seda otsustasin endale ühe mõnus jäätisekokteili teha ning valmis see saigi, kuid....õõh, ma olin ju kohe innukas seda kiirelt kaanima ja mõistagi tuli BRAINFREEZE, arghhh kus ma vihkan seda, fcc kui rõve >.'<, peale seda võtsin igaksjuhuks natuke vaiksemalt, aga see täitis kõhu nii ära, et shitaks paha hakkas olla :/. Peale paari tunnist pausi ja again logelemist(mis siin kodus ikka teha on paremat) läks kõtu normaal olekusse ja otsustasin kokkama hakata omale hommikusööki kella 6 paiku, haha :D! Hommikusöögi kokkasin ise ofkoors, sest mulle meeldib master chef olla ju ning kuna parentsoone kodus pole hetkel, siis tegin endale ise 5 munasaia, 2 praemuna ja mis on munasaiad ja praemunad ilma baconita, pointless eks ? Food tuli super hea (mina ju tegin siiski, muhaha) ning ma literally hingasin sisse selle toidu üüberfastilt endale ja peale seda mõtlesin, et peaks korda ka natuke tegema, aga kuna tummy oli niini täis, siis otsustasin hoopis minna arvutisse ja panna üks mõnus "after food" tupsu alla, see tehtud oli tunne rahulolev :). Logelesin, siis nsm msnis ja chatisin persoonidega ja ajasin niisama lolli juttu ning kui lõpuks tuli strenght tagasi, siis tegin köögi viisakalt korda jälle :]. Üldiselt on hetkel meeleolu good ja mõnus on olla, kõtu täis ja asjad tehtud, mõtlesin siin endamisi, et peaks vist riidesse ka paneme, sest ma sitin ikka hommikumantlis, atleast bokserid olen suutnud jalga ajada endale :). Loodan, et tänane õhtu ei lähe nii pikaks, et Herr Tääriga räägiks kella 5'ni lolli juttu ja seiklustes ning vaataks mingi heeliumi videosi :D:D.

Natuke lol huumorit ka - My top nine of idiotic n' crazy things.

1) http://z0r.de/2284 (Jim carrey on raudselt trollface leiutaja!)
2) http://z0r.de/1282 (Ei vaja kirjeldamist -.-)
3) http://www.youtube.com/watch?v=wLhr2Gzxdbk (Night at the Roxbury - priceless klassika !)
4) http://z0r.de/1642 (Seda vaadates tulevad ikka väääga vasakule mõtted no..:D THEFUCC NAGU?:D)
5) http://z0r.de/2263 (Jõulukaardiks sobiks kindlasti :D )
6) http://z0r.de/410 (Mida see kutt küll mõtles :/ )
7) http://z0r.de/42 (No comments)
8) http://z0r.de/141 ( Selle juurde läheb suurelt WARNING: May contain  content that is inappropriate for some watchers ! Herr Lilleoru leid, all credits go to him ! :D )
9) http://z0r.de/2155 (Trollface nomer wan)

Buying a Volkswagen from an old lady...

-Tavai hawaiiii, gotta go now!:)4 Response to "Finally !"

 1. miku says:

  haha, kahju et osa välja jäätud on...:D:D

  Andro. says:

  Sellest ei räägi, tshhhh !!! :D:D:D

  Mihkel. says:

  Haha,good job.
  Aga nahhui sa oma tupsiga eputama pead,kui mul on esimene tööpäev ja magasin niigi sisse sellele ja unustasin tupsikarbi koju:D

  Andro. says:

  Hahaa epic feiljör :D . Hetk tagasi panin ka just midagi head alla :D

Postita kommentaar

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme